12 قدم برای موفقیت در ساخت و ساز

12 قدم برای موفقیت در ساخت و ساز

دوازده قدم برای موفقیت در ساخت و ساز، موفقیت در ساخت و ساز، دارای قواعد و قوانین خاصی می باشد که برای رسیدن به هدف و پیشبرد پروژه باید با این قوانین، آشنایی داشته باشیم. برای دانستن این موارد تا پایان مقاله، با ما همراه باشید.

1. یک تیم بزرگ جمع کنید.

در ساخت و ساز، افراد شما کسب و کار شما هستند. کارکنانی قابل اعتماد، آگاه و شایسته به کار بگیرید. بهترین کارمندان خود را با ارتقاء آنها و پاداش دادن به آنها برای تلاش و فداکاری آنها حفظ کنید.

2. تجارت خود را مدیریت کنید، اما افراد خود را رهبری کنید.

کارکنان شما می خواهند رهبری شوند، نه مدیریت. یک رهبر عالی باشید تا کارمندانتان همه جا شما را دنبال کنند. اگر سعی کنید تمام جنبه های شغلی کارمندان خود را مدیریت کنید، آنها فکر می کنند که به توانایی آنها در تصمیم گیری درست و انجام درست وظایفشان اعتماد ندارید، پس به آنها اعتماد کنید.

3. در کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید.

اگر می خواهید ارتقاء بیشتری کسب کنید، باید زمان و پول خود را در کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید. این به معنای خرید تجهیزات و فناوری جدید و در صورت لزوم آموزش کارکنان و بازاریابی فعال برای کسب و کارتان است.

4. انتخابگر باشید تا زودبازده باشید.

فقط کسب درآمد بیشتر کافی نیست. در حالی که هر چه بیشتر انجام دهید، باید سود بیشتری داشته باشید، اگر سود خود را افزایش ندهید، دوبرابر کردن کار شما فایده ای ندارد.

5. تبلیغات

تبلیغات دهان به دهان اولین روش تبلیغاتی است که شرکت های ساختمانی برای پیشبرد تجارت و برنده شدن در پروژه های بیشتر از آن استفاده می کنند. بهترین مشتریان خود را تشویق کنید تا کارهای بزرگی را که شرکت شما انجام می دهد به دیگران بگویند.

6. بر روی نقاط قوت خود بسازید.

آیا می خواهید شرکت شما به عنوان بهترین پیمانکار عمومی شناخته شود یا بهترین پیمانکار عمومی در زمینه تخصصی شما؟ یافتن یک بازار خاص یا تخصص در یک صنعت خاص شما را از رقبای خود متمایز می کند.

7. برای انجام کارهای بیشتر وصل شوید.

یکی از بهترین راه های ایجاد شبکه، عضویت و عضویت در اتحادیه است. شبکه می تواند ابزار مفیدی برای شناخت مردم از برند شما، پیشی گرفتن از رقبا و یافتن تامین کنندگان باشد. فعال بودن و کمک به جامعه خود نیز فرصتی عالی برای ایجاد شبکه است.

8. کیفیت اصلی D.

هنگام در نظر گرفتن حرکتی که ممکن است کیفیت کار شما را قربانی کند، مراقب باشید. فدا کردن کیفیت برای کاهش هزینه‌ها که سرعت تکمیل را افزایش می‌دهد معکوس است. شهرت شرکت شما به اندازه آخرین پروژه ای است که به خوبی انجام داده اید، بنابراین استانداردهای بالای خود را به خطر نیندازید.

9. تغییر را در آغوش بگیرید.

سازگاری یکی از کلیدهای موفقیت در صنعت ساخت و ساز است. همانطور که در دوران رکود گذشته دیدیم، ساخت و ساز می تواند صنعت بسیار پرنوسانی باشد. اگر تمایلی به ایجاد تغییرات در کسب و کار خود برای همگام شدن با روندهای در حال تغییر ندارید، خود را برای شکست آماده کنید.

10. ارائه خدمات عالی به مشتریان.

رضایت مشتریان شما باید اولویت اصلی شما باشد. این بدان معنا نیست که شما باید تمام نیازهای آنها را برآورده کنید. شما باید در تمام جنبه های پروژه با مشتری خود در ارتباط باشید تا شریک برابر در فرآیند تصمیم گیری باشید. رضایت مشتری منجر به تکرار تجارت و ارجاع می شود.

11. فعال باشید، نه واکنشی.

شما نمی توانید تنها بنشینید و انتظار کار بیشتری داشته باشید. شما باید راه های جدیدی برای حفظ و گسترش کسب و کار خود بیابید. به طور منظم با مالکان، معماران و پیمانکاران عمومی شرکت در ارتباط باشید تا ببینید روی چه پروژه هایی کار می کنند.

12. تصمیمات هوشمندانه بگیرید

هر روز هزاران تصمیم می گیریم که بسیاری از آنها بی معنی هستند. وقتی نوبت به کار می رسد، به این معناست که تصمیمات سختی بگیرید که بر موفقیت شما در سال های آینده تأثیر بگذارد. برای در نظر گرفتن همه جوانب و گزینه ها وقت بگذارید و برای موفقیت در آینده تلاش کنید. هرگز خود را مجبور به تصمیم گیری های عجولانه یا ناگهانی نکنید.

گروه تامین سازه ویژن همواره در تلاش است تمامی برداشتن قدم های مذکور را برای شما آسوده کند.

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 20 =